Управління та обслуговування Webareal в API інтерфейсі

API (скорочення для Application Programming Interface) позначає інтерфейс для програмування додатків. Для Вас, як для користувачів системи Webareal, це означає, що крім стандартного способу управління інтернет-магазінoм через адміністрацію , Ви можете обслуговувати Ваш інтернет-магазин також за допомогою т.зв. API інтерфейсу.

Це має значення особливо при з'єднанні інтернет-магазину з будь-якої іншої системою (наприклад з Вашої центральної складською системою або з іншим інтернет-магазином створенним в іншій системі з різними інструментами маркетингу ...). У Вас немає з'єднання Webareal з Вашої бухгалтерської системою? Зараз у Вас є можливість створити власне повноцінне з'єднання за допомогою API. Можливості практично необмежені і залежать тільки від Вас, якщо Ви приєднаєтесь


Ви впораєтеся з API з'єднанням самі?

Якщо Ви не програміст, то цілком ймовірно не впораєтеся. Хоча робота з власним API дуже проста, все ж таки йдеться про програмування. Власне з'єднання внештаних додатків за допомогою API може зробити тільки програміст (навіть позаштатний). І це звичайно зробить тільки програміст, у якого є ліцензія для роботи з Вашими даними.

РАДА: підготовлення ринку додатків , де різні функції з'єднання, додатки та інші софтвер-системи використовують API, будуть на одному місці. Ці програми будуть за разовий збір пропонувати позаштатні програмісти для Вашого вживання.


для чого можна API наприклад використовувати

отримання списку зареєстрованих користувачів

видалення або коригування товару

отримання інформації про замовлення

зміна ціни замовлення

видалення замовлення

зміна статусу замовлення

видалення або зміна товару в замовленні

Документацію можна знайти на цій сторінці: http://docs.webareal.apiary.io/


Ліміти API

З приводу вимог на безперешкодну дію наших серверів налаштовані дані ліміти

  • 500 запитів в день на API: для стандартного замовника
  • 10.000 запитів в день на API: для преміального замовника

Ми поступово будемо коригувати функціональність і розмір APІ і розширювати його за Ваших вимог.